úterý 23. března 2010

Zdravím...

Mnoho času už uplynulo od momentu, kdy jsem poprvé pomyslel na založení mého vlastního blogu, kde bych se světem sdílel své názory. Vím a zároveň nevím proč. Návštěva každé další stránky mne pobídla k tomu, abych i já do víru internetu přispěl pár stránkami z právě se píšící knihy mého života. Sužovalo mne ale mnoho otázek. Co když nebudu mít co říct? Jak se mám správně vyjádřit abych skrze slova sdělil ostatním to, co si opravdu myslím a nepletl jen ostatní i sám sebe? Co když si na napsání příspěvku vůbec nedokážu najít čas a chuť a můj blog bude jen zít prázdnotou? Možná nebudu mít ostatní čím zaujmout a nenajde se nikdo, koho by můj názor či život zajímal?
Nyní jsem se rozhodl skončit s hloupými otázkami a prostě to zkusit. Nakonec-je to jen další bezvýznamná maličkost, jejíž neúspěch můj život těžko jakkoliv negativně ovlivní.
Málokdy se pro napsání něčeho nerozhodnu impulsivně a "psací náladu“ moc často nemívám. Druhým zpomalujícím faktorem je lenost najít si trochu času. Proto se články nejspíš nebudou objevovat pravidelně. Když už něco napíšu, tématem se většinou stane hudba, která je ve volném čase mou největší vášní. Vždy se rád podělím o názor na mého oblíbeného interpreta, nebo nové album, které mne zaujalo. Pravidelně sleduji filmy a některé mě pohltí natolik, že se rozhodnu napsat o nich něco víc, než jen "Líbil se mi/nelíbil se mi." Čas od času si rád přečtu knihu či povídku, teoreticky tedy můžete očekávat i nějakou krátkou knižní "recenzi". Jako každý člověk prožívám kladné i negativní emoce a ikdyž se považuji spíše za introverta, přesto se také já musím někdy podělit s ostatními o to, jak se cítím a co si myslím o mém životě.
Jak vidíte, moje psací ambice jsou poměrně velké, možná zde narazíte i na fotoromán (vtip). Čekejte tedy všechno, a zároveň nic.
To je vše co mně momentálně napadá, zbývá tedy už jen přivítat všechny návštěvníky, popřát jim příjemně strávený čas na mém blogu a doufat, že jsem vás něčím zaujal a někdy se sem opět vrátíte, sdělíte svůj názor, etc...budu rád :-)

1 komentář:

  1. Přeju ať Ti vydrží nadšení a chuť psát, rád si něco přečtu :)

    OdpovědětVymazat