úterý 14. ledna 2014

Hudba v roce 2013

Pokusil jsem se (primárně pro svůj vlastní přehled) dát dohromady několik alb, které mi byly za poslední rok nejvíce po chuti. Nakonec nejsem schopný říct, které z uvedených deseti mám nejraději, už jen z prostého důvodu, že v podstatě žádná dvě ve mně nevyvolávají stejnou, či jen podobnou, reakci. Seznam je delší, jen k následujícím položkám jsem prostě nevybral ukázky a pořadí je ještě vágnější, než u první desítky - přesněji řečeno, pořadí obalů alb je spíše náhodné. (název interpreta a alba se objeví po najetí myší na obrázek)Tim Hecker - VirginsThe Knife - Shaking the HabitualCult of Luna - VertikalEluvium - Nightmare EndingBen Frost - FARAtoms for Peace - AmokWilliam Basinski - NocturnesChelsea Wolfe - Pain is BeautyDeafheaven - SunbatherUlver - Messe I.X-VI.X
Zároveň je tohle tak nějak post, kterým chci odkázat na můj nový "blog", který je/bude centrem mojí pozornosti - zatím je jeho obsah velmi odlišný od toho zdejšího, což se nezmění - texty o hudbě teď publikuji na Mortem Zine, o filmu jsem už dlouho žádný souvislejší text nenapsal (vyjma několika vět na ČSFD).
Nechci ale říct, že tento blog považuji za mrtvý (= už sem nikdy žádný obsah nepřidám) - dříve nebo později bych rád zase vytvořil obsah podobný tomu, který se objevoval zde.
Každopádně - nový prostor, na který odkazuji, je The Fragmentator


Žádné komentáře:

Okomentovat